Osvěžovna Folimanka

Jste spokojeni s našimi službami?

Ano (138 | 92%)
Ne (5 | 3%)

Nejlepší místo pro psy v Praze

psi1.jpg
Park Folimanka každodenně navštěvují desítky pejskařů, kteří v parku tráví společný čas se svými pejsky. Téměř každý pejskař se rád zastaví za osvěžením u nás v Osvěžovně Folimanka. Právě u nás jsou pejsci vítáni. Máme pro ně připravenou vodu pro zvlažení i osvěžení a občas také i nějaký psí pamlsek.
Park Folimanka se rozléhá na území Vinohrad, Nuslí a Nového města v prostoru mezi potokem Botičem, Novoměstskými hradbami a Bělehradskou ulicí v Nuselském údolí. Pak dostal své jméno po vinici, kterou zde dříve vlastnil majitel Jakub Foliman, první zmínka se vyskytuje již z roku 1353, zhruba o stol let později zde byl také meruňkový sad.
Dnes je v tomto údolí krásný park, který kříží spousta cestiček a chodníčků. Uprostřed parku se nachází dětské hřiště, víceúčelové hřiště pro míčové sporty a také naše Osvěžovna Folimanka.
Právě v Osvěžovně se setkávají lidé se svými pejsky, aby si vyměnili své zkušenosti a podělili se o zážitky se svými pejsky. Zatímco majitelé pejsků se osvěží pivem nebo limonádou, pejsci si přímo na dohled od stolu mohou hrát a poznávat se navzájem.
fol005.jpg
_DSC3844.JPG
29.08.2015 12:28:20
Honza Przybyla
facebook-like-button3.png
V Praze v roce 2015. Všechna práva vyhrazena!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one