Osvěžovna Folimanka

Jste spokojeni s našimi službami?

Ano (138 | 92%)
Ne (5 | 3%)

Přežijte vedra u nás

shutterstock_302903213.jpg
Letošní léto s sebou přináší rekordní teploty. V některých dnech je v Praze možné naměřit až 40°C. Před takovými vedry je zajisté nejlepší utéct někam k vodě, pokud však vám to vaše časové možnosti nedovolují - přijďte do Folimanky a osvěžte se u nás!
V letních měsících máme otevřeno pro vás každý den od půl jedenácté dopoledne a zavíráme po odchodu posledního hosta, většinou však okolo půl desáté.
V rámci naší osvěžovny se můžete posadit na lavičku nebo ke stolečku. Občas se stává, že naše kapacita míst již nestačí, můžete si však vzít s sebou nápoj do kelímku a posadit se pohodlně v parku na lavičku.
V blízkosti osvěžovny je také víceúčelové hřiště, kde si můžete s přáteli zahrát basketbal, fotbal nebo jiné míčové hry. Pro Vaše ratolesti je v blízkosti k dispozici velké dětské hřiště nebo také posilovací hřiště i pro dospělé.

Návštěvou naší osvěžovny si můžete tak zpříjemnit krásnou procházku parkem ve Folimance, který nabízí krásné prostředí pod vinohradskými hradbami od Albertova kolem Botiče až k Nuslím.

Těšíme se na vás a také na vaše pejsky, jelikož i oni jsou u nás vítáni.
16.08.2015 20:46:56
Honza Przybyla
facebook-like-button3.png
V Praze v roce 2015. Všechna práva vyhrazena!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one